Firma VTrans Transport i Spedycja

Kontakt email, www
ul. Warszawska 29 Warszawa zobacz inne firmy z Warszawska Warszawa
15-107 Warszawa , woj. Podlaskie
  • Vtrans Transport, Profesjonalizm, Rzetelność, Jakość
  • Świadcząc naszą ofertę, prezentujemy dziś Państwu szeroki wachlarz usług, pozwalający nam w pełni sprostać wymaganiom i oczekiwaniom, które Państwo przed nami stawiają. Oferujemy ekspresowe transporty dedykowane Europa 24h jak i standardowy transport krajowy. W tym celu, zatrudniamy wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę pracowników, która dotrze do większości miejsc w Europie, zaledwie w 24h. Niezawodny sprzęt, nowoczesne rozwiązania, najlepsze auta. Dysponujemy samochodami dostawczymi o ładowności do 1500kg, całą bazę aut ciężarowych o ładowności do 24t, jak również i różnego typu zabudowania, takie jak kontenery, czy plandeki.
  • Szanując Państwa czas i pieniądze, świadczymy ładunki całopojazdowe, jak również i transport drobnicowy, a więc standardowe ,,doładunki”. W ten sposób tworzymy najlepszą z możliwych alternatywę, gdy wszelkie terminy są napięte, a nam zależy na jak najniższych kosztach.
  • Zawsze dobieramy ofertę indywidualnie dla każdego Klienta. To co Państwo sobie życzą, z pewnością będzie dane. Dla nas ważna jest owocna współpraca, pełne zadowolenie i najwyższa jakość usług. Mamy nadzieję, iż uda się nam to pokazać, wchodząc z Państwem w długoletnią współpracę.
  • Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że jakość usług i pełne oddanie Klientowi jest najważniejsze, dlatego też można nam zaufać. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania…

Pomoc drogowa

Specjalizacje:

  • Pomoc drogowa

O nas

  • Transport Warszawa, usługi transportowe, transport międzynarodowy
  • Firma VTrans świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie Warszawy i okolic oraz całego kraju i Europy. Naszym atutem jest ekspresowy transport międzynarodowy, którym specjalizujemy się od wielu lat. Zarówno dostarczamy jak i odbieramy towary z całej Polski i UE, zaczynając od doładunków, kartonów i pojedynczych palet po ładunki całopojazdowe. Dysponujemy samochodami dostawczymi i ciężarowymi od 1500kg, 2t, 3.5t, 6t do 24t. Dołożymy wszelkich starań, by świadczyć takie usługi, które w pełni Państwa zadowolą.